Sürekli değişen teknoloji dünyasında, bilgisayarlar küçülmeye başladı. Akıllı telefonlar siteme girdi. Son mobil web istatistikleri akıllı telefon kullanıcılarının %40’tan fazlası mobil web veya kullanım uygulamalarını kullandığını göstermektedir. 2015 yılında, mobil internet kullanıcıları daha da artmaktadır.

Tüm iş ve normal yaşantımızda herşeyi akıllı mobil telefonlarımızdan takip edebiliyorsunuz. Peki ya web sitelerimizi nasıl görüntüleyeceğiz? Bu durumda mobil (duyarlı) tasarımlar devreye girdi ve her cihaza göre şekillenen siteler ortaya çıktı.

Sizin işletmeniz mobil tasarıma hazır mı?

Duyarlı web tasarım ekran boyutuna göre web sitesinin görünümünü değiştirir. Tüm telefonlar ve tabletler değil aynı boyutta bu yüzden tüm ekranlarda harika görünecek bir evrensel tasarım sunuyor. Bu yöntemin avantajı ne olursa olsun görüntüledikleri cihaz, aynı içerik olmasıdır. Sadece zarif, ama web ortamında çok başarılı mobil tasarım yoludur.

Masaüstünde web sitenizin mobil uyumlu olduğunu anlamak için sitenizi tarayıcınızın penceresini küçülterek sağ kenarına doğru sürükleyerek, küçük bir ekran boyutuna (mobile) uyum sağlayıp, sağlamadığını görebilirsiniz.


Bir Projeniz mi Var? Projenizi Hayata Geçirmek veya Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0850 303 79 62